Mobilemenu
Profile

Reebok Mudrace: Çamura Geri Sayım!

Bu sene ilki 22 Temmuz tarihinde Şile Yeşilvadi’de düzenlenen ve ortaya pek çamurlu görüntüler çıkartan Reebok Mudrace'in ikinci yarışı için günler sayılmaya başlandı. Yarışın düzenleneceği yer bu sefer Kilyos olacak böylece yeterince çamura battığından emin olanlar kendilerini Karadeniz’e bırakabilecekler. Üstelik böyle bir parkuru, parkurdan sonra da denizi İstanbul’da bulduysanız kaçırmamanızı öneriyoruz.

Şimdi gelin biraz da parkurda sizleri neler bekliyor ona bakalım. Tam maceraseverler için hazırlanmış bu parkur tam anlamıyla Survivor’da yarışıyormuş hissi veriyor. 5K’lık bir koşu parkurunun içinde sizi yavaşlatacak, durduracak, mücadele etmenizi sağlayacak ve limitlerinizi zorlayacak birçok engel bulunuyor. Bu engellerin asıl amacı sizi olabildiğince çamura bulamak ki, “finisher” madalyasını hak edebilesiniz!

Kayıt olmak için kollarınızı sıvadıysanız şunu da belirtelim: Organizasyonda dört adet seans bulunuyor ve parkurda olası kalabalığı engellemek için farklı saatlerde başlangıç seçenekleri de mevcut. Elit seans 10:00’da başlıyor ve yaş grubu kategorileri için 11:00, 12:00, 14:30 seçenekleri var. Tüm bunların yanında birlikte kardeşinizi, yeğeninizi, çocuğunuzu veya herhangi bir minik partnerinizi götürmek isterseniz, onlar için tamamıyla farklı hazırlanan parkur da 13:00’te "start" alıyor olacak. 4-12 yaş arası tüm çocuklar bu parkurda yer alabiliyor.

Son olarak, kayıtlar dolmadığı sürece yarış günü de dahil olmak üzere kayıt olabiliyorsunuz, fakat tarihler ilerledikçe fiyatlar da artıyor. Bu yüzden diğer tüm ayrıntıları gözden geçirmek ve kayıt olmak isterseniz sizi şöyle alalım: www.reebokmudrace.com