Mobilemenu
Profile

Toplantıya Yetişmek İçin Takım Elbise ile Paddle Board Yapan Adam!

New York City'de ulaşım kimi zaman sanıldığından daha zor olabiliyor. Bunu orada bulunduğumuz için değil, biraz sonra size aktaracağımız habere bakarak söylüyoruz. Jersey City'de yaşayan 32 yaşındaki komedyen Scott Holt'un kendine menajer bulmak için önemli bir toplantıya katılması gerekiyormuş. Feribot veya tren için yeterli zamanı olmayan Holt paddle-board'una atlayarak Hudson Nehri'ni bu şekilde geçmeye karar vermiş! 

"Nereye gittiğim hakkında belirli bir fikrim yoktu. Sadece kafamda belirlediğim yöne doğru ilerledim. Çabucak inebileceğim bir yer bulmaya çalıştım daha sonra akıntı güçlenmeye başladı hemen inmeye karar verdim."

İndiği zaman ise pek de tatlı sayılamayacak bir sürprizle karşılaşmış. Polisler Holt'un tam olarak ne yapmak istediğini anlamak için kendisini kıyıda karşılamışlar. "Aslında beni tutuklayabilirlerdi, kıyafetimi görünce de şaşırdılar fakat polis memuru bana toplantımın kaçta olduğunu soracak kadar nazikti."

30 dakika süren yolculuğu sayesinde ücretsiz bir şekilde nehri geçen Holt bunun çok akıllıca bir fikir olmadığını da kabul ediyor: "Yanımda bir can yeleği olmaması aptalcaydı. Bir dalga beni devirseydi üzerimdeki kıyafetler nedeniyle dibe çekilip takım elbiseyle boğulabilirdim. Cehalet mutluluktur!" 

Ancak ne yazık ki bütün bu çabası boşa gitmiş çünkü toplantıda görüştüğü menajerle anlaşma sağlanamamış! Belki de menajer, görüşmeye gelen bu ıslak takım elbiseli ve çamurlu ayakkabılı komedyeni ciddiye almakta zorlanmıştır. Olamaz mı!