Mobilemenu

Hakkımızda

Advenport, macera ve doğa sporlarını profesyonel veya amatör düzeyde yapanların veya henüz bu sporlara sadece merak duyanların buluşma noktasıdır. Üyeler birbirleriyle doğrudan iletişim kurabilir, duygu ve düşüncelerine ilişkin paylaşımlarda bulunabilir, ortak akıl geliştirebilir, birbirlerini çeşitli etkinliklere davet edebilir, organize olup sporun keyfini beraber çıkarabilir. 

Advenport’un güncelliğini koruyan zengin ve eğlenceli içeriği, macera ve doğa sporlarıyla ilgilenenlere hoş anlar yaşatmanın yanında, onları bu alanlardaki en son gelişmelerden haberdar eder ve limitlerde neler olduğu hakkında bilgilendirir. Kendilerinin de deneyimlemek isteyebileceği pek çok yeniliğe bir pencere açar.

Biz Advenport olarak şuna inanıyoruz: Herhangi bir macera ve doğa sporuyla ilgilenen bir kişi diğer macera ve doğa sporlarıyla da ilgilenme potansiyeli yüksek bir kişidir. Hatta bizce bu sporlar arasında ciddi bir sinerji vardır: Yani örneğin sporlardan ikisini yapan bir kişinin bu sporlardan aldığı keyif aslında sadece birini yapan bir kişinin aldığı keyfin iki katından fazladır. Dolayısıyla biz herkesi, ilgilerinin karşılığını fazlasıyla görecekleri bu dünyayla daha fazla haşır neşir olmaya davet ediyoruz ve bu amaçla kendi payımıza düşeni elimizden geldiği kadarıyla yapmaya çalışıyoruz.

Gelin bu heyecan dolu, estetik, doğayla iç içe dünyayı beraber zenginleştirelim!