Mobilemenu
Profile

Android ve iOS İçin En İyi 5 Ekstrem Spor Oyunu

Ekstrem sporlara meraklıysanız, fakat vakit (belki de cesaret) bulamıyorsanız, bu küçük ama eğlenceli mobil oyunlarla oturduğunuz koltuktan snowboard numaraları yapabilir veya kendinizi yüksek tepelerden boşluğa bırakabilirsiniz.

1. Snowboard Party 2

Sevilen snowboard oyunu Snowboard Party yeni eklenen özellikleriyle geri döndü. Oyun, time-attack yarış modu ile 21 farklı snowboard alanında yeteneklerinizi geliştirmenize imkan tanıyor. Oyunun çevrimiçi çok oyunculu modu ile başka oyuncularla rekabete girebilir; zombiden korsana 80'den fazla kostüm ile oyuncunuzu istediğiniz görünüme sokabilir, ayrıca farklı özelliklerdeki 50 board’dan dilediğinizi seçebilirsiniz.

Google Play

App Store

2. Touchgrind Skate 2

Touchgrind Skate 2, hazır senaryolar ve maceralardan ziyade gerçek fiziğe dayalı bir oyun deneyimi sunmasıyla diğer mobil oyunlardan daha farklı bir yere sahip. Orta ve işaret parmak parmaklarınızla board’a "adım atın", hepsi bu! Ondan sonra gelsin ollie’ler, pop shuvit’ler; gitsin kickflip ve powerslide’lar…

Google Play

App Store

3. Wingsuit Flying Simulator 3D (Wingsuit Sky Dive 3D)

Elinizdeki telefonla serbest düşüş keyfini yaşamak ve rüzgarı hissetmek ister misiniz? Wingsuit’inizi “giyin” ve kendinizi dağın tepesinden bırakın. Tehlikesini göze almadan uçurumun kenarından uçmaya çalışın ve çeşitli zorlu görevleri tamamlayarak oyunda ustalaşın. Serbest uçuş veya turnuva modundan birini seçerek vadilerin ve ovaların üzerinden, yüksek tepelerden uçmanın keyfini çıkarın.

Google Play 

App Store

4. Touchgrind BMX

Touchgrind Skate 2 gibi Touchgrind BMX’in de granüler çoklu-dokunmatik denetimi temelli bir sistemi ve hile animasyonlarından ziyade, bir fizik motoruna dayanan mekaniği bulunuyor. Gerçeğinde olduğu gibi Touchgrind BMX’i öğrenmeniz birkaç dakika, ustalaşmanız ise uzun zaman alıyor. Dünyanın dört bir yanındaki mekanlarda havalı numaralarınızı gösterebileceğiniz bu oyun size gerçekçi bir deneyim imkanı sunuyor.

Google Play

App Store

5. Go Surf: The Endless Wave

Sevimli görselliğiyle dikkat çeken Go Surf: The Endless Wave ile önce sörf yapmayı öğrenecek, daha sonra da katil köpekbalıkları, yüzücüler ve diğer sörfçülerden kaçınmaya uğraşacaksınız. Plaj temalı bu oyunda hem tuzaklardan kurtulmaya hem de en büyük dalga rekorunu kırmaya var mısınız?

Google Play

App Store