Mobilemenu
Profile

Bisikletçi Çocuklara Verilebilecek En Güzel 8 Hediye

Woom Kişiye Özel İsim Çıkartması

Her profesyonel bisikletçinin kendi ismi bisikletinin üzerinde bir şekilde yer alır. Woom’un isim sticker’ları sayesinde bu özel hissi o küçük bisikletçiye yaşatabilirsiniz. Üstelik arkadaşları arasında aynı model ve renkte bisiklet varsa karışıklığı da önler. Bir taşla iki kuş! Fiyatı: 10 dolar

Bell R2D2 Kaskı

Disney ve Lucas Film sağ olsun Star Wars efsanesi dört koldan geri döndü ve zamane ufaklıklarını da esir almaya başladı! Sizin ufaklık da bisiklete binerken Bell’in serinin yaramaz robotu R2D2’dan model alınmış bir kask taksa fena mı olur? Çok havalı olacağı kesin! 22 dolara biter bu iş.

Electra Donut Zil

Çocuklar hem gürültüyü hem de fark edilmeyi severler. Üstelik sevdikleri şeyleri de hep taşımak isterler. Elecktra’nın ürettiği donut şeklindeki zil sayesinde küçükler zillerini tatlı tatlı çalabilecek. Klasik başparmakla çalışan tasarım ufak parmakların üstesinden rahatlıkla gelebileceği ayarda. Ederi 16 dolar.

WickWerks Junior Solution Dişli

 Sizin ufaklık yol yarışçısı olma yolunda ilerliyorsa ona iyi bir pedal kadansı geliştirmesine yardımcı olacak bir dişli hediye etme vaktiniz gelmiş demektir. WickWerks üretimi bu çark, 11 dişliye sahip ve 41/33 zincir halkalarıyla herhangi bir kasetle eşleşebiliyor. Belki biraz tuzlu, 142,5 dolar ama buna değer.

Showers Pass Kids Crossover Yağmurluk

Eh hediyeyi yılbaşı veya karne dönemi için ocak ayında veriyorsanız hemen kullanılabilir olmasına da dikkat etmelisiniz. Showers Pass’in su geçirmez, nefes alabilen kumaştan üretilmiş, bantlanmış dikişli yağmurluğu ufaklığın hemen bisikletine atlamasını kolaylaştıracak. Isıtıcı cepleri ve karanlıkta fark edilmesini sağlayacak 360 derece yansıtıcılarıyla dört dörtlük. Mavi, fuşya, kırmızı ve pas renginden birini seçip 69 dolara bu yağmurluğu alabilirsiniz.

Diamondback Podyum 7 Bisiklet

Diamondback’in bu modeli çocuk ile yetişkin arasındaki o garip yükseklik aralığında binicilere uyacak şekilde tasarlanmış. Alüminyum kadro, 8 vitesli Shimano aktarma organları ve yine Shimano Claris frenleriyle abisini veya ablasını yolda arkasında bırakabileceği bir bisiklet. 600 dolara fazlasıyla değer!

KMC Z410 Singlespeed Zincir

BMX’ler ve cruiser bisikletler için tasarlanan zincir, küçük bir sürücünün hareket kabiliyetine biraz yetenek katmak için aslında ucuz bir yol. Tam 12 renk seçeneğinin bulunması da onu farklı kılıyor. Herhangi bir alet kullanmadan zincir değiştirmeye izin veren aparatı sayesinde küçük bisikletçi işin tamir ve bakım kısmını da hızlıca sökecek.

Burley Kazoo

Eğer çocuğunuz 4-10 yaş aralığındaysa ve kendisiyle doyasıyla turlamak istiyorsanız bu römork tarzı aparat tam size göre. Bisikletinizin arkasına takıp, çocuğunuzla birlikte güvenli bir şekilde seyahat edebileceğiniz bu aparatın fiyatı da yaklaşık 300 dolar.