Mobilemenu
Profile

Karanlık Geceleri Aydınlatacak 7 Muhteşem Işık

Hope R4+ Vision LED

Hope R4+ ışıkları 1500 lümenlik güce sahip. Ortalama bir otomobil farının 1300-1600 lümen arası güçte olduğunu düşünürseniz… Hope R4+ güçlü aydınlatmasıyla karanlık saatlerde kullanmak isteyeceğiniz, istemeniz gereken bir aydınlatma seçeneği ortaya koyuyor. Hem kaska, hem de bisiklet üzerine monte edilebiliyor. Bir de uzatma kablosu var. Yaklaşık 2,5 saatlik ömrü sizi güneş ışığına çıkartmaya yeter de artar bile. Yalnız ederi biraz fazla: 1000 lira.

Lezyne KTV Drive

Daha ekonomik bir şeyler bakıyorsanız 75 liralık Lezyne KTV Drive kullanabilirsiniz. Küçük gövdesi 15 lümenlik bir ışık sağlıyor. Belki görmek için yeterince güçlü değil ama görülmeniz garanti! En azından eve sağ salim varacağınıza emin olabilirsiniz.

Lezyne Deca Drive Loaded

Lezyne, ekonomik bir ürün sağlamış olabilir ama bu onların da “Devler Ligi”ne uygun aydınlatma sağlamayacağı anlamına gelmiyor! Deca Drive modeli üç LED lambaya ve 900 lümene ulaşan bir aydınlatma gücüne sahip, Birden çok farklı moda sahip bu ürünün şarj edilebilir pili var. Bu da onu hem daha ekonomik hem de tam bisiklete yakışır şekilde çevre dostu yapıyor. 800 liraya yakın ederi var.

Cateye Omni 5

Ön aydınlatmalar görmeniz ve görülmeniz için tasarlanırken arka aydınlatmalar belki de daha hayati bir görev icra ediyor. Karanlıkta sizi fark etmeyebilecek ve sizin haberiniz bile olmadan arkadnızdan darbe almanıza sebep olabilecek araçları kırmızı ışıklar engeller. Cateye’nin Omni 5 modeli, adı üstünde beş LED lambaya sahip. Geniş profili onu fazlasıyla görünür kılıyor. Ayrıcak üç farklı ayara ve çeşitli çalışma zamanları var. Ekonomi modelinde en az iki saat gidiyor. Fiyata 50 ile 75 lira arasında değişiyor.

Lezyne Strip Drive Pro

Yaklaşık 100 lümenlik güce sahip bu arka aydınlatma sayesinde görülme probleminiz olmayacak. Areo sele borularına da takılabilmesi başka bir avantajı. Piyasadaki en çok yönlü ışıklardan biri kabul edilen Strip Drive Pro, dokuz farklı moda sahip. Onun için, 190 liralık bir harcamayı çok görmemelisiniz.

Blackburn Click USB

Blackburn’ün bu küçük ama şık ışığı arkanızdaki araçlar ve bisikletler tarafından görülmenizi sağlıyor. Belki sadece 20 lümenlik bir ışık yayıyor ama emin olun bu işinizi görecek. Silikon kayışa sahip. USB ile şarj edilebilmesi onun cüzdan dostu olduğunu kanıtlıyor. Zaten fiyatı da gayet mütevazı: 80 lira.

Raleigh 5 LED RX4.0 Light Set

Zorlu hava koşullarına dayanıklı yapıları, kompakt ve hafif tasarımları Raleight 5 LED, bisikletinizin önüne ve arkasına monte etmek için mükemmel bir seçenek yapıyor. İki farklı moda sahip ışıklar sayesinde karanlık saatlerde rahatlıkla görüleceksiniz. Ayrıca 100 liraya arka ve ön ışıkları halletmiş oluyorsunuz, fena mı?