Mobilemenu
Profile

Uçmak İçin Kanat Şart Mı?

Eğer ekstrem sporlara ve bunların en iyi anlarını gösteren heyecan verici videolara ilgi duyuyorsanız doğru yerdesiniz. UTV Underground Anderson XP1K2, ekstrem sürüşün sınırlarını zorlayan bir video.

 

Bu video sizi sadece etkilemekle kalmayıp, aynı zamanda benzer bir şeyi yapmanız için size esin kaynağı olma riskini de oluşturuyor. Bu durumda videoda gördüğünüz her şeyin sıkı bir çalışma ve titiz bir planlamanın ürünü olduğunu ve tüm koruyucu önlemlerin alındığını bilmelisiniz.

Her ne kadar izleyeceğiniz video 7 dakikayla sınırlı olsa da bu projenin bir parçası olan arazinin ve engellerin hazırlığı 10 kişilik bir ekiple bir yılı aşkın bir sürede gerçekleştirildi. Hazırlıklar sonrasında çekim sürecini 40 kişilik “the Mad Media” ekibi üstlendi. Bu ekip, işlerini son derece dikkatli ve profesyonelce yapmakla kalmadı, aynı zamanda bunu ekstrem şartlar altında gerçekleştirdi. Şiddetli rüzgâr, öngörülemeyen yağmur, baştan ayağa çamur ya da sinir bozucu sis, bunların hiçbiri onları durduramadı. Sonuç olarak Mt. Baker Washington yakınlarındaki vahşi orman yaklaşık 20 farklı engelli bir çekim alanına dönüştürülerek görülmeye değer bir oyun alanı ortaya çıktı.

Bunun gibi vahşi bir macera için doğal olarak vahşi bir araca ihtiyacınız var. Holz Racing Polaris RZR XP 1000 Side-by-Side mükemmel bir seçim olduğunu kanıtladı. Böyle bir yarış aracıyla off-road dünya şampiyonu RJ Anderson’u bir araya gelince de doğal olarak en uzun atlayış rekoru kırılıyor. Ve inanın, bu kaçırmayı istemeyeceğiniz türden bir gösteri. 

UTVUnderGround, http://www.utvunderground.com/