Mobilemenu
Profile

Snowboard Antrenmanları

Elbette bir an önce dağlara gidip board’unuzla zamanı unutup, kaymak istiyorsunuz ama bunun için önce şehirde yapmanız gerekenler var. Uzun saatler boyunca snowboard yapmak istiyorsanız güçlü ve dayanıklı alt vücut kaslarına sahip olmalısınız. Üzgünüz ama biraz terleyeceksiniz, kaslarınız yanacak ve “Snowboard bunun neresinde?” diye soracaksınız!

Side Bridge With Leg Raise: Ön kolunuz üzerinde yanlamasına yere yatın. Belinizi bükmeden üstte kalan bacağınızı 30 santimetre kadar kaldırıp 1 saniye bekleyin. Bunu sekiz kez yaptığınızda bir set yapmış olursunuz. Fatura üç set!

Dumbell Step Up: İki ağır dambıl alın, ayağınızı sehpaya koyun, o bacağınızdan güç alarak bacağınız düz olana kadar kendinizi yukarı kaldırın. Her bacak için altı tekrar yapın.

Dumbell Jump Squat: Bu kez iki ağırlık da hafif olacak. Yanlarınızda tutacaksınız, baldırlarınız yere paralel gelene kadar çömelip sıçrayacaksınız. Sekiz tekrarlı üç set…

Floor Sweep: Sırt üstü yatın, bar’ı havada düz tutun. Ayaklarınızı önce sağa kaldırın, ardından yere değdirip sola kaldırın. Bunları yaptıysanız, şimdi hepsini yedi kez daha yapın!