Mobilemenu
Profile

Sörf Yapan Bir Kızla Sevgili Olmanız İçin 5 Sebep

Hep mücadele eder ve asla yılmaz

Sörf yapan bir insan her zaman için yeni meydan okumalara hazırdır. O büyük dalgaya, onu alt etmeye ve zafere ulaşmaya... Bu doğal olarak günlük karakterine de yansır ve hem kişisel hem de ortak hedefler için durmadan çabalar. Karşısına hangi engel çıkarsa bunu yeni bir meydan okuma olarak görür ve aşmak için elinden gelen her şeyi yapar. Unutma, o zaten dalgalarla savaşırken birçok fiziksel yara da alır ve yeter ki iyi bir amaç ve ortak bir hayal olsun, her zaman seninle sonuna kadar yürür.

Materyalist değildir

Sörfçü bir insan, daha doğrusu kendisini bu spora adamış olan bir insan günlük hayatını da basitleştirir. Onlar pahalı restaurantlar ya da çantalarla ilgilenmez. Rahattır ve kanepede pizza yerken bile mutlu olabilir ve fazlasına ihtiyaç duymaz. Onu maddi gücünle kesinlikle etkileyemezsin. Ama sen de sörfe gönül verdiysen, kendini dalgaların içinde bu sporun keyfini çıkarmaya adadıysan bingo. Artık onun radarındasın. Ha bu arada sen de ondan pahalı şeyler giyip süslenmesini sakın isteme. O her zaman sportiftir ve elinde sörf tahtası ve üstünde sıradan bir tişörtle idare etmeye bayılır.

Kesinlikle sıkıcı değildir

Kesinlikle “benimle neden ilgilenmiyorsun aşkım” mesajı beklemeyin. Sörfçüler her zaman için kendilerine kalan zamanı en eğlenceli şekilde geçirmeyi bilir. Sen bir iş toplantısındaysan ya da finallerin var ve evden çıkmadan çalışman gerekiyorsa bu onun için hiç problem değil. Her zaman anlayışla karşılar. O maceraya her zaman açıktır ve sen kendi işlerini hallederken bir dalganın peşinde ya da önce hiç deneyimlemediği bir doğa sporuyla vakit geçirebilir. Zaten spor hayatınızın merkezindeyse ne sıkılır ne de başkalarını sıkarsınız.

Yolculuk için her zaman hazır…

Macera. Evet, her insan buna ihtiyaç duyar buna zaman zaman. Eğer yoğun bir işte çalışıyor ya da zorlu bir bölümden mezun olmaya çalışıyor ama bir yandan da tüm maceraları kaçırdığını düşünüyorsan yapman gereken tek şey ilk fırsatta yola çıkmak. Eh, bu yolculukta elbette sana birinin eşlik etmesi de lazım ve eğer sörfçü bir kız hayatındaysa onun unutulmaz bir maceraya dönüşmesine hazır ol. Çünkü o hem yola çıkmaya hem de maceraya hep hazırdır. Sadece yeni dalgaları keşfetmek için yaptığı yolculukları anlatsa bile bir macera olur aslında. Son dakika plan değişiklikleri ya da bir anda dümeni başka rotaya kırıp macera lokasyonunu değiştirmeye karar verirseniz de şikayetçi olmaz. Çünkü onun hayatı zaten spontanlığa her zaman açıktır.

Anlayışlı ve hep güçlüdür

İşler her zaman yolunda gitmez. Bunu hepimiz biliriz ama bir sörf tutkunu bunu neredeyse her gün tecrübe eder. Çünkü dalgalarla ya da diğer şartlarla savaşırken her zaman o sorunun üstesinden gelemez. Ama yılmayıp devam eder ve sonunda hedeflediği noktaya ulaşır. Bu karakteri hayatına da yansır ve ne zorluk gelirse gelsin daha parlak günlerin seni ve onu beklediğini ve çabalamaya devam etmen gerektiğini telkin eder. Hayat karşısında hep güçlü ve en kötü olduğun anda seni ayağa kaldıracak kadar anlayışlıdır.

Listeden de anlayacağın gibi eğer hayatına sörfçü bir kız girdiyse onu kaybetmemek için elinden gelen her şeyi yapmalısın.