Mobilemenu
Profile

Tutkulu Bir Koşucu ile Beraber Olduğunuzun 10 İşareti

1- Çorap, çorap ve daha fazla çorap! Sizin yıllar içinde tükettiğiniz çorap sayısını, o bir ayda tüketir. Hem de her çiftin farklı kullanma kılavuzu var! Bu da demek oluyor ki her mesafe ve amaç için farklı bir çift…

2- Nereye baksanız karşınıza bir matara, sırt çantası, kulaklık, koşu saati ve enerji jeli mi çıkıyor? Hatta işi abartıp eve özel malzeme odası mı ayrılmış? Hiç şaşırmayın! Bu koşucular için normal bir durum.

3- Dolabındaki giysi ve ayakkabıların çoğunu spor kıyafetleri ve spor ayakkabıları mı oluşturuyor? Elbette olacak çünkü bu dünyadaki en sevdiği şey koşarak geçirdiği zamanlardır! Tamam tamam, sizinle film izlemekten sonraki en sevdiği şey…

4- Birileri pul koleksiyonu yapar, tutkulu koşucular ise bitirdiği yarışların madalya ve tişörtlerini biriktirir. Ve bunları paylaşmaktan çok hoşlanırlar!

5- Kimi zaman hafta sonlarını tek başına geçirmek zorunda kalıyorsunuz. Çünkü uzun antrenmanlar için en uygun oldukları günler hafta sonudur. Şikayet yok! Hem belki siz de bu spora başlamak istersiniz: Böylece beraber daha çok vakit geçirmiş olursunuz!

6- İstemeden siz de erken saatlerde uyanmak zorunda kalabilirsiniz. Bunun nedeni ise işe gitmeden önce onun antrenmanının olması...

7- Tatil için kumsal ve denizi hayal ederken birden kendinizi dağda veya bir şehir maratonunda mı buldunuz? Tatil için gideceği bölgede yarış olup olmadığını mutlaka araştırır ve planlarını ona göre yaparlar. Bir taşla iki kuş durumu!

8- Diyelim ki plaj tatili için ikna oldu ama onun için tatil koşu demektir. Bu yüzden siz plajda yatarken o mutlaka koşarak yeni yerleri keşfedecek.

9- En çok neye sevinir? Tabii ki yeni spor oyuncaklarına! Bu yüzden tarafınızca verilen en değerli ve en çok sevdiği hediye spor kıyafeti ya da spor malzemeleri olacaktır. Hediye arama derdinden de böylece kurtulmuş oldunuz!

10- Hafta sonu planlarını yaparken onun yarış takvimini mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Bütün yarış günlerini bilip o gün başka plan yapamayacağınızı biliyorsunuzdur. Start’a kadar eşlik eder bitiş çizgisinde beklersiniz ama siz yine istasyonlarda ona özel enerji içeceği servis etmeye de hazır olun!