Mobilemenu
Profile

Yeni Başlayanlar İçin 6 Snowboard Önerisi

Snowboard'a yeni başlayanlar için ideal olacak 6 snowboard çeşidi hemen aşağıda!

#1 Burton Clash Snowboard

Snowboard’a yeni başlayanlara en çok önerilen markaların başında Burton Clash Snowboard geliyor. Fiyatları 380 ile 650 dolar arasında değişen bu ürünler dengeli yapısı ve uzun burnuyla yeni başlayanların sorun yaşamaması için düzenlenmiş gibi.

Araziye uygun geniş yapısı ve denge faktörünü artırıcı tahtasıyla diğer snowboard’lara nazaran üzerinde durmak daha kolay. Seviyenizi bir sonraki aşamaya taşımadan önce gerekli tüm güvenlik önlemleriyle bir başlangıç yapmak için uygun seçenekler sunan Burton Clash Snowboard, tasarımıyla da epey dikkat çekiyor.

#2 Capita Horrorscope Snowboard

“Yeni başlayanlar için mükemmel” şeklinde tanımlanan Capita Horrorscope Snowboard ise ilk olarak nano karbon yarış tabanı ile dikkat çekiyor. Fiyatı 370 dolar ile 580 dolar arasında değişen bu snowboard’lar “süper yumuşak bükülme” özelliği ile daha da dayanıklı hale geliyor.

Binmesi oldukça kolay olan ve denge konusunda yeni başlayanları sıkıntıya sokmayacak kadar kaliteli olan bu ürün her türlü düşme, kaza ya da çarpma tehlikesine karşı da inanılmaz dayanıklı olmasıyla biliniyor. Üstelik bu snowboard daha sonraki seviyelerde de epey işinize yarayacak ve marifetlerinizle birlikte gelişecek bir sürüş keyfi de vaat ediyor.

#3 Arbor Whiskey Snowboard

158 santimlik boyu ve sıra dışı tasarımı ile hafif bir rock’n roll havası estiren bu snowboard 340- ile 570 dolar arasında değişen fiyatıyla bu işe yeni başlayanları selamlıyor.

Buz üstünde istemsiz kaymayı engelleyen ve kontrolü kolaylaştıran Arbor Whiskey Snowboard esnekliğiyle karlı günlerde en büyük yardımcınız olabilir. Bu snowboard özellikle kar üstünde denge sağlama konusunda sorun yaşayanlar için ideal olanaklar sunuyor.

#4 Burton Ripcord

Burton Ripcord şu iddia ile yola çıkıyor “herkes snowboard yapabilir!”... "Peki nasıl?” diye sorduğunuzda da cevapları aşikar oluyor: "Burton Ripcord kullanarak."

Fiyatı 400 dolar civarında seyreden bu snowboard bütünüyle yeni başlayanlar için üretilmiş. Flat Top teknolojisi ile donatılan bu masmavi snowboard’lar özellikle yere daha yakın ve sabitlenebilen yapısıyla kalkış konusunda diğer snowboard’lara nazaran ekstra bir kolaylık sağlıyor. Easy Rider teknolojisiyle yuvarlaklaştırılmış kenarlar ise ekstra denge hissi sağlıyor

#5 Yes Basic Snowboard

146 cm, 149 cm, 152 cm, 155 cm, 158 cm, 161 cm gibi seçenekleri bulunan Yes Basic Snowboard,  400 dolarlık bir fiyata sahip.

Bu orta esneklikteki snowboard süper sürüş tekniği ve yumuşaklığı ile estetik bir haz da vaat ediyor. Kolaylık sağlayan hacmi ve klasik kamber profili ile orta dereceli bir bükülme sağlayan Yes Basic Snowboard en çok tavsiye edilen snowboard’lar arasında bulunuyor.

#6 Burton Feather Snowboard

Kadınlar için özel tasarlanan 2016 model bir snowboard ile listemizi bitirelim. Burton Feather Snowboard ekstra yumuşak ve süper ince yapısıyla kontrol için de daha fazla güvenlik sağlıyor.

270 ile 450 dolar arasında değişen bir fiyatı var ve hafifçe sivrilen kuyruk kısmı, düz üst tasarımı ile ayakla denge konusunda ekstra rahatlık sağlıyor. Hafifliğiyle de diğer snowboard’lar arasında fark yaratan Burton Feather Snowboard yolun başındaki hanımlara tavsiye edilir.