Mobilemenu

Lena Erdil'in Gözünden Bodrum

 “ BENİM GÖZÜMDEN BODRUM Web series’ine hoşgeldiniz ! “ İlk bölümde Sea Kayak ile Ortakent’den Aquarıum Koyuna gidiyorum. 

Benim için Bodrum Plaj ve gece kulüpleri değil, benim için burası her gün doğa ile iç içe spor yaptığım bir macera adası ! Macerayı, Sporu, Doğa’yı ve Bodrumu seviyorsanız, doğru adresdesiniz, bundan sonra her iki hafta da bir yayınlacağım bölümlerde sizi farklı aktiviteler ile tanıştırırken Bodrum'un en sevdiğim yerlere götüreceğim. Yeni bölümleri izlemek ve kaçırmamak için @Lena Erdil adlı Facebook sporcu sayfamdan beni takip edin ve @Lena Erdil adlı Youtube kanalıma abone olmayı unutmayın ;)

Bu bölümde bana eşlik eden arkadaşım Muhteşem, ve yüklemeden önce videoma son retuşlarını veren arkadaşım Onura çok teşekkürler!

İkinci bölümde ise Bitezin üst taraflarında kalan Mandalına Bahçelerin aralarından geçen dar sokaklarında dağ bisikleti ile geziyorum. Dere yatağından geçmek isterseniz dağ bisikletini tavsiye ediyorum, ama sadece dar yollarda kalırsanız normal bir bisikleti de yeterli. Bu yolları bulmak için Gravilya Cafe (benim bu bölümde başladığım yer) veya 'BA BAHÇE' adındaki Restoranın yanından yola çıkabilirsiniz.